مدیریت توزیع نیروی برق شهرستان ملایر
شهرستان ها
چند رسانه ای
کد مطلب:  55 تاریخ انتشار:  1402/3/4 22:08:57
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
اخبار » آرشیو
روابط عمومی مدیریت توزیع نیروی برق شهرستان ملایر خبر داد
كسب رتبه برتر مدیریت توزیع نیروی برق شهرستان ملایر در ارزیابی عملکرد روابط عمومی های دستگاه های اداری
روابط عمومی مدیریت توزیع نیروی برق شهرستان ملایر در ارزیابی عملکرد روابط عمومی های دستگاه های اداری شهرستان ملایر در بین 80 اداره موفق به کسب رتبه اول شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت توزیع نیروی برق شهرستان ملایر، سلمان اسماعیلی در جلسه‌ای که به مناسبت هفته ارتباطات و روابط عمومی در جمع روابط عمومی‌های ادارات و نهادهای شهرستان ملایر برگزار شد گفت: انتقال صحیح واقعیت ها از جمله وظایف روابط عمومی ادارات است.

فرماندار ویژه ملایر با بیان اینکه روابط عمومی‌ها وظیفه دارند نقد جامعه نسبت به دستگاه خود را بسنجید و با ایجاد پل ارتباطی بین مردم و کارکنان دستگاه مربوطه، عملکرد و خدمات دستگاه خود را منتشر کنید برضرورت انتشار به موقع عملکرد دستگاه ها توسط روابط عمومی ها تاکید کرد.

وی به شبکه سازی گسترده دشمنان و وسعت عملیات نا امید سازی آنان در شبکه های مجازی داخلی و خارجی و حتی در فضای حقیقی، اشاره کرد و افزود: یکی از وظایف روابط عمومی دستگاه ها، امیدآفرینی بین مردم است چرا که جامعه با امید و انگیزه پیشرفت می کند و جامعه نا امید مایوس شده و به عقب برمی گردد.

اسماعیلی با تاکید بر اینکه روابط عمومی ها، راویان صادقی از مطالبات مردم به دستگاه و برعکس باشند، خطاب به آنان گفت: ده ها فرد شبیه من و شما می آیند و می روند مهم این است که شما نقش خود را بعنوان یک سرباز در این میدان پیدا کنید و درست و به موقع خدمات دستگاه و انتقادات مردم را منتقل کنید.

علی ساریخانی نیز در ادامه اینکه روابط عمومی ها در کنار وظایف روابط عمومی، به صورت همزمان در چند وظیفه دیگر ایفای نقش می‌کنند را یکی از مشکلات مهم روابط عمومی‌ها برشمرد.

مدیر روابط عمومی فرمانداری ویژه ملایر غباروربی گلزار شهدا، دیدار با امام جمعه شهر، برگزاری اردوی راهیان پیشرفت و بازدید از کارخانجات کیان کرد و لوح زرین، بازدید از مجموعه مینی ورلد و برگزاری مسابقات تیر اندازی را از جمله برنامه های اجرا شده در هفته روابط عمومی ها برشمرد.

ساریخانی گفت: به منظور معرفی روابط عمومی‌های برتر ادارات، دستگاه‌های اجرایی شهرستان گزارش عملکرد یکساله اداره مربوطه را در قالب فرم‌هایی که در اختیار آنان قرار داده شد، برای فرمانداری ارسال نمودند .

وی افزود: فرم ها و مستندات توسط پنج داور از جمله دو خبرنگار، بررسی شده و در پایان روابط عمومی چهار دستگاه حائز رتبه شدند و شش دستگاه نیز شایسته تقدیر قرار گرفتند .

در ادامه روابط عمومیهای برتر ملایر معرفی شدند  که در بين 80 اداره شهرستان ملاير، « عباس مرادی » روابط عمومی اداره برق رتبه اول را کسب نمود.

در پایان توسط سلمان اسماعیلی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر از عباس مرادی مسئول روابط عمومی مدیریت توزیع نیروی برق شهرستان ملایر با اهداء لوح تجليل بعمل آمد.

انتهای پیام /

_ روابط عمومی/عباس مرادی

 

نظر شما:
[ لطفاً از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید ]
نام: 
نظر شما: 
*
ایمیل: 
کدامنیتی
*
 
شرکت سهامي مديريت توليد، انتقال و توزيع نيروي برق ايران © کلیه حق و حقوق مادی و معنوی این سایت، متعلق به شرکت توزیع نیروی برق همدان می باشد.